•   info@marathon-masters.com

Kulübümüz Türkiye’de bir ilke imza atarak İzmir ve yakın illerden oluşan Şirket ve Kurumların katılabileceği Özel Yüzme ligi kuruyor.

Program, yıl boyu antrenman ve yarışmalardan oluşuyor. Antrenmanlar, haftada 2 olmak üzere belirlenen gün ve saatlerde kulübümüz yetkili Antrenörü tarafından Bornova Şavkar Arena Yüzme Havuzunda, yarışmalar ise 3 ayda bir aynı havuzda, yazın denizde yapılacaktır. Yarışmalar, bireysel ve takım halinde olacaktır. Yarışmaya katılanlara Katılım Belgesi, dereceye girenlere madalya ve çeşitli hediyeler verilecektir. Sene içerisinde yarışmalardan alınan puan toplamlarına göre sene sonu yarışlarında ilk 3 takıma kupa verilecektir.

Takımlar en az 4 kişiden oluşacaktır ve kadın erkek karışık olabilecektir. Yüzme becerisini geliştirmek isteyip yarışlara katılmak istemeyen takım üyelerine özel antrenman verilebilecektir.

Havuz teknik özellikleri: 6 kulvar, 25 mt., 1,65 mt. derinlik, ozon temizleme sistemi ve havuz içi temizlik robotuna sahiptir, klor ve ph değerleri devamlı kontrol altındadır. Su sıcaklığı 27 C derecedir. Tesiste bir cankurtaran, kadın/ erkek soyunma odaları, duş, tuvalet ve soyunma dolapları mevcuttur. Yüzme yardımcı aletleri tarafımızdan karşılanacaktır. Erkekler için bol deniz şortuna izin verilmemektedir, uygun yüzücü mayosu, bone ve gözlük takımlar veya bireysel olarak temin edilmesi gerekmektedir.

  • Kurum / Firma antrenman saatleri, karşılıklı görüşülerek tesisin uygun saatlerinde yapılacaktır.
  • Takım sporcusu yaş alt sınırı 18 dir.
  • Takımlar en az 4 kişiden oluşurlar, kadın erkek karışık olabilir.
  • Yarışlarda yaş grupları: bireyselde kadın ve erkeklerde 18-29 , 30-39, 40-49 ve 50 + üstü olarak 4 grupta, bayrak yarışlarında ise 4 sporcu yaş toplamları olarak 100-149 , 150-199 , 200 ve üstü olarak 3 grupta olacaktır.
  • Bireysel yarışlar: 50 mt ve 100 mt olmak üzere Kelebek, Sırtüstü, Kurbağalama ve Serbest stillerinde olacaktır.
  • Bayrak Yarışları: 4×50  mt Kelebek, Sırtüstü, Kurbağalama ve Serbest olarak dört stildedir.
  • Yarışlarda el kronometresi kullanılacaktır.


Corporate Swim Katılım Formu


HIZLI İLETİŞİM

Bizler, 1970 – 1980 arası İzmir’in yüzmede altın çağını yaşadığı zamanlarda çeşitli kulüplerde yüzen o zamanın küçükleriyiz. 40 yıl sonra, dostluklarımızın devam ettiği güzel bir kulüp ortamında Master Yüzücüler olarak tekrar birlikte yüzebilmenin keyfini yaşıyoruz. Bizimle birlikte aynı zamanda yüzmüş veya sonraki dönemlerde 25 yaş üzeri Master kategorisine geçmiş diğer yüzücüleri de bünyemize katmaya devam ederken, hiçbir yüzme geçmişi olmayan 25 yaş üzeri spor gönüllülerine de kapımız açık olmaya devam edecektir.