•   info@marathon-masters.com
Datça Açık Su Yüzme Kampı

İlki 30 Haziran 2 Temmuz arasında gerçekleştirilecek açık su kampının ikincisi 7-8-9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Yoğun ilgi sebebiyle kayıtlar bir kaç saatte dolmuştur. İlginize çok teşekkür ederiz. Devam eden haftalarda açık su yüzme kampları d

İzmir'in kurtuluşu Urla'de yüzme etkinliğiyle kutlandı

Marathon Masters Spor Kulübü Başkanı Turgut Esen, “Geçen yıl ilk defa Urla Gelinkaya sahilinde kendi bünyemizde yaptığımız etkinliğin bu sene Deniz Ticaret Odası’nın ve Urla Belediyesi’nin katılımıyla çok daha geniş kitlelere yayılacak olmasından dolayı s

Türkiyenin ilk Türkiye Kış Yüzme Şampiyonunda geri sayım

Türkiye’de ilk kez İzmir’in Menderes ilçesindeki Özdere sahilinde düzenlenecek olan Türkiye Kış Yüzme Şampiyonu, yılbaşından bir gün önce başarılı yüzücülerin de katılımıyla gerçekleşecek.

Marathon Masters 8 Aralık İstanbul Su Perisi Baraj Yarışmalarında

Marathon Masters Spor klubünün katıldığı Artistik Yüzme Su perisi baraj yarışları toplam 7 kulüpten 54 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

İZMİR MARATHON MASTERS AÇIK SU YÜZME KIŞ KUPASI ONUR KONUĞU EMRAH ÖZSEVİM

Emrah Özsevim, şuanda İstanbul'da İrlanda merkezli kar amacı gütmeyen(humanitarian sector) bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Her sabah işe gitmeden önce sabah erken saatte havuza uğrayıp programlı şekilde antrenmanlarına devam etmektedir.

Marathon Masters 2018-2019

Başarılı bir sezonun ardından çalışmalarına Bornova Şavkar Arena'da devam edecek olan Master Yüzme takımımızdaki antrenör kadromuza Manş Denizi'ni en kısa sürede geçen kadın yüzücümüz Bengisu AVCI katılmıştır.

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşu kutlanıyor

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen kutlamalar Zafer Yürüyüşü ile başladı.

Denizde 9 Eylül Kutlamasına Çağrı

Marathon Masters Spor Kulübü Başkanı Turgut Esen, yaptığı yazılı açıklamada, Urla İskelesi Gelinkaya Sahili'nde saat 10.00'da başlayacak etkinlik kapsamında, yüzme sporunu geniş kitlelere yaymayı hedeflediklerini belirtti.

9. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI

27 - 30 Eylül 2018 tarihlerinde 9.kez gerçekleştireceğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları'na, Ülkemizin ve Güney Ege’mizin gözdesi Bodrum’da Bodrum Belediyesi ve Hapimag Sea Garden Resort bir kez daha ev sahipliği yapacak olmalarında

Çanakkale Boğazı'nda kulaçlar 'Troya Yılı' için atıldı

Geçen yıl da genel klasman birincisi ve parkur rekoru kıran Kulüp Başkanımız Turgut Esen, bu sene de genel klasman birinciliği elde etti.

TYF - Uluslararası Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası Reglamanı

2017-2018 Nejat Nakkaş Sezonu Master Branşı faaliyet programında yer alan 2 - 4 Ağustos 2018 tarihlerinde İstanbul Heybeliada Su Sporları Kulübü Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşecek olan TYF - Uluslararası Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası (Uzun Kulvar) r

Aquamasters Yüzme Yarışı

16 - 20 Mayıs 2018 tarihlerinde 7.kez gerçekleştireceğimiz ''Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'’na, Güney Ege'mizin incisi Marmaris bir kez daha ev sahipliği yapacak.

Senkronize Milli Takım Antrenörünün Kulübümüzü Ziyareti

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından görevlendirilen Senkronize Yüzme Milli takım antrenörü Natalia Mashcuk, 27 Nisan, 9 Mayıs tarihleri arasında kulübümüzü ziyaret etmiştir.

HIZLI İLETİŞİM

Bizler, 1970 – 1980 arası İzmir’in yüzmede altın çağını yaşadığı zamanlarda çeşitli kulüplerde yüzen o zamanın küçükleriyiz. 40 yıl sonra, dostluklarımızın devam ettiği güzel bir kulüp ortamında Master Yüzücüler olarak tekrar birlikte yüzebilmenin keyfini yaşıyoruz. Bizimle birlikte aynı zamanda yüzmüş veya sonraki dönemlerde 25 yaş üzeri Master kategorisine geçmiş diğer yüzücüleri de bünyemize katmaya devam ederken, hiçbir yüzme geçmişi olmayan 25 yaş üzeri spor gönüllülerine de kapımız açık olmaya devam edecektir.