•   info@marathon-masters.com

Yarış Sonuçları

Kayıt No Adı Soyadı Süre
145 Berkhan SAKAL 13:10
51 Canberk USTA 13:18
92 Deniz KAYADELEN 13:56
35 Bengisu AVCI 14:38
53 Pınar Arpınar AVSAR 14:40
153 Timuçin GÜLAÇ 14:40
137 Aysu TÜRKOĞLU 14:42
149 Merdan ÇAYIR 15:05
162 Nebil KARACAHİSARLI 15:53
120 Sadık ERSÖZ 15:54
170 Erhan KUYUMCU 15:56
129 Gökhan İNCE 15:57
20 Fırat KARAATLI 16:01
59 Erman AKKAYA 16:04
28 Yaser MASANOĞLU 16:07
104 Çetin ÇETİNER 16:07
157 Ünal Gökhan İNCE 16:07
31 Kartal SERT 16:24
166 Murat HÜDAVERDİ 16:28
81 Şükrü KALANÇ 16:37
84 Mert ACUN 16:37
146 Recep Kemal AYDIN 16:38
168 Çağrı YÜKSEL 16:39
88 Toyga İÇÖZÜ 16:46
138 Kıvanç EROL 16:50
90 Mert ONARAN 17:07
91 Tuna TUNCA 17:07
133 Cüneyt KARAÖZ 17:11
164 Mehmet Galip ÇAVDAR 17:16
11 Özay GÖKSU 17:19
16 Cem KANİ 17:25
139 Kerem Ömer ERTEN 17:30
37 Mahmut OKUMUŞ 17:35
127 Seda KANSUK 17:46
47 Arda AKMAN 17:54
100 Muzaffer DÖNMEZ 17:54
106 Tolga BAHAR 17:57
112 Begüm FERAN 17:59
99 Kağan ONURER 18:04
123 Emin GÜREL 18:08
63 Ata Mert PEKCAN 18:10
126 Mehmet ERDOĞAN 18:20
96 Kadriye TURAN 18:22
97 Murat SAPSAĞLAM 18:25
102 Abdullah AYDIN 18:26
155 Cemal Özer ÇEKER 18:34
114 Emine Aksoy AŞİT 18:39
71 Şevket Uluç SERİM 18:43
172 Tansu AYDIN 18:46
57 Barbaros GÜNEŞ 18:49
167 Ozan TUNA 18:52
62 Murat PEKCAN 19:02
140 Adnan BAŞARGAN 19:03
116 Ayhan TAMA 19:06
124 Levent ÇEBİ 19:19
7 Bayezid BOZACIOĞLU 19:57
87 Defne İÇÖZÜ 20:01
26 Dilan ACAR 20:19
27 Abdullah KARAGÖL 20:23
30 Ziyap ÖLKER 20:37
109 Ayça ÇELİKBİLEK 20:51
42 Raul MAHMUDZADE 20:54
45 İshak AKTAŞ 21:09
15 Rengin BÖREKÇİ 21:11
24 Ayşe DOVAN 21:12
46 Zafer OLCAY 21:12
74 Nazım SEVİM 21:12
147 Erhan ÖZVATAN 21:17
154 Aytaç BİLGİNER 21:18
151 Tolga EDİRNE 21:19
128 Yüksel SARIÇİÇEK 21:20
142 Lokman İLHAN 21:20
113 Uğur ÇAĞLAROĞLU 21:23
41 Gökhan SAĞIR 21:25
17 Necmi YURTSEVER 21:31
14 Seçkin Tuncer ERDOĞMUŞ 21:32
70 Ali Riza ÜNSAL 21:33
39 Levent YAZICI 21:46
48 Serhat ÖZVAN 21:49
108 Orkun SUTSATANER 22:46
40 Necati SAĞIR 22:52
80 Mustafa Kemal ÖZBEK 23:15
110 Adnan GÖREN 23:22
171 Mehmet SARIDEDEOĞLU 23:25
56 Esin ÖZCAN 23:28
119 Emin Utku ÖZCAN 23:39
115 Utku NEFESOĞLU 23:51
135 Lale YILDIZ 23:54
34 Murat Yiğit KUNTER 24:16
125 Enver AKTAŞ 25:02
141 Özlem ÇİÇEK 25:36
143 Hüsamettin BAKKAL 25:54
144 Selahattin HASKÖY 26:00
49 Yunuscan ÜNAL 26:24
43 Lilya İÇTEN 26:27
165 Semih ÇOKÇEKEN 26:36
66 Şükrü ÇAPRAZLI 26:38
18 Gulay Ahu TURGUTLU 27:34
69 Adnan YILDIRIM 28:03
52 Hakan OSMANOĞLU 28:11
163 Süleyman PİŞKEN 30:12
169 Emin AYDIN 30:50


HIZLI İLETİŞİM

Bizler, 1970 – 1980 arası İzmir’in yüzmede altın çağını yaşadığı zamanlarda çeşitli kulüplerde yüzen o zamanın küçükleriyiz. 40 yıl sonra, dostluklarımızın devam ettiği güzel bir kulüp ortamında Master Yüzücüler olarak tekrar birlikte yüzebilmenin keyfini yaşıyoruz. Bizimle birlikte aynı zamanda yüzmüş veya sonraki dönemlerde 25 yaş üzeri Master kategorisine geçmiş diğer yüzücüleri de bünyemize katmaya devam ederken, hiçbir yüzme geçmişi olmayan 25 yaş üzeri spor gönüllülerine de kapımız açık olmaya devam edecektir.